Nauka pływania dla dorosłych

Pływanie to doskonała forma aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku. W przypadku dorosłych odciąża kręgosłup, wzmacnia mięśnie, a także pozwala odstresować się po ciężkim dniu pracy. Nie nauczyłeś się pływać w dzieciństwie? Twój styl pozostawia wiele do życzenia? Zapisz się już dziś na naukę pływania dla dorosłych!
Wierzymy, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno. Dlatego na lekcje zapraszamy dorosłych, którzy chcą oswoić się z wodą i poznać najczęściej stosowane style, by z powodzeniem skorzystać z nich w najbliższym sezonie kąpielowym. Na kursy zapraszamy również wszystkich zainteresowanych możliwością doskonalenia pływania.

Skutecznie uczymy pływać i pomagamy doskonalić umiejętności pływackie

Jak wygląda nauka i doskonalenie pływania. Przede wszystkim nasze lekcje  prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Uczestnikom nauki pływania dla dorosłych zapewniamy możliwość ustalenia dogodnych dni i godzin zajęć.

Do każdego z uczestników kursu, nauki i doskonalenia pływania podchodzimy w pełni indywidualnie. Starannie dobieramy program zajęć z metodyki pływania do predyspozycji i potrzeb dorosłych, biorących udział w lekcjach.

Nauczymy pływać każdego – wystarczy nam zaufać

Pływanie to jedna z bezpieczniejszych i prozdrowotnych dyscyplin sportowych, a zarazem jedna z najprzyjemniejszych form aktywnego wypoczynku. Jeśli nie potrafisz jeszcze pływać zapisz się na zajęcia, a zobaczysz jak przyjemna może być nauka pływania.

Nieważne jak dobrze pływasz

Treningi są zróżnicowane w zależności od wyjściowego poziomu umiejętności kursantów. Nawet jeśli nigdy nie próbowałeś pływać nauczymy Cię podstaw pływania, a jeśli już znasz podstawy, to pomożemy Ci doskonalić twoje umiejętności pływackie. Każdy kursant ma możliwość opanowania wszystkich stylów pływackich: kraula na grzbiecie i piersiach, klasycznego i delfina.

Nieważne ile masz lat

Pływanie to forma aktywności, którą możesz się cieszyć w każdym wieku.

Nieważne jaki masz cel

Chcesz wystartować w triathlonie? Chcesz jechać na wakacje nad morze? Chcesz jechać na windsurfing lub żagle? Nie chcesz latem bezczynnie siedzieć na plaży? A może marzysz o starcie w triathlonie? Albo po prostu chcesz poznać tajniki kraula albo delfina? U nas osiągniesz każdy wymarzony cel! Nasza nauka pływania dla dorosłych to gwarancja sukcesu!