profesjonalny zespół
instruktorów

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają wszelkie wymagane kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. 

zespol-marcin-sulkowski
Marcin Sułkowski
instructor
Pomysłodawca i założyciel 4Style. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. Oprócz pływania ma również inne pasje i chyba nikogo nie zdziwi, że związane z wodą. Posiada uprawnienia instruktora ratownictwa wodnego i windsurfingu, jest ratownikiem wodnym od 2007r, sternik motorowodny i żeglarz . Największą przyjemność sprawia mu praca z klientem i postępy jego podopiecznych. 10-cio letnie doświadczenie w pracy instruktorskiej pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.
zespol-artur-rosiak
Artur Rosolak
instructor
Ukończył studia wyższe w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Tam też przez 1,5 roku szkolił się w ramach specjalizacji i nabył uprawnienia instruktora dyscypliny sportu pływanie. Od 2011 roku prowadzi zajęcia indywidualnej i grupowej nauki oraz doskonalenia pływania dzieci i dorosłych. Na co dzień strażak w KM PSP w Łodzi. W wolnych chwilach zajmuje się płetwonurkowaniem. Z racji tego, że sam jest ojcem dwójki dzieci, w pracy z najmłodszymi wykazuje się dużą cierpliwością.
zespol-ewelina-piotrowska
Ewelina Piotrowska
instructor
Ukończyła wychowanie fizyczne w SWPW w Płocku. Od dziecka związana ze sportem. Posiada 8 letnie doświadczenie jako instruktor pływania, uprawnienia ratownika wodnego oraz sternika motorowodnego. Dodatkowo instruktor piłki siatkowej, sędzia lekkiej atletyki oraz wychowawca i kierownik kolonii. Uczestniczyła w szkoleniu z zakresu wykorzystania ćwiczeń w wodzie i elementów pływania w korekcji wad postawy. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi jak i osobami dorosłymi, nie boi się nowych wyzwań. Indywidualnie podchodzi do każdych zajęć, stara się by były one wyłącznie przyjemnością. Pływanie poleca wszystkim, zwłaszcza osobom z problemami kręgosłupa i siedzącym trybem życia. Satysfakcję przynosi jej widok byłych już kursantów zarażonych pasją do pływania.
zespol-krzysztof-strupagiel
Krzysztof Strupagiel
instructor
Pasjonat pływania. Absolwent Polskiej Akademii Sportu o specjalności pływanie. Aktualnie zajmuję się, korektą i doskonaleniem techniki wszystkich styli pływackich na róźnych poziomach zawansowania. Uczestniczy w szkoleniach dla trenerów pływania w ramach projektu „Swim 2024”,którego autorami są wybitni trenerzy jak. Bartosz Kizierowski, Łukasz Drynkowski, Bartosz Stanecki. Zajmuje się przygotowaniem młodzieży startującej w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich oraz mastersów do zawodów triathlonowych. Doświadczenie zdobyte w prowadzeniu zajęć na pływalniach warszawskich pozwala mu sprostać nawet bardzo wymagającym osobom próbującym nabyć umiejętności pływackie.
lipczyński-web
Jakub Lipczyński
instructor
Instruktor pływania, który od pięciu lat zawodowo zajmuje się nauką i szkoleniem dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczególną wagę przywiązuje do oczekiwań i predyspozycji każdego ze swoich kursantów, dzięki czemu nauka staje się efektywna i satysfakcjonująca, a najmłodsi wychodzą z zajęć uśmiechnięci i gotowi na dalsze wyzwania. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę biorąc udział w szkoleniach dla trenerów w ramach projektu SWIM2024 oraz w cyklu szkoleń prowadzonych przez Fundację Pływania Polskiego. Lubi to co robi, dzięki temu angażuje się w swoją prace i sprawia, że inni też czerpią radość z pływania.
zespol-michal-gralak
Michał Gralak
instructor
Studiował lingwistykę biznesową na wydziale filologicznym; anglistyka Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie student pielegniarstwa w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie. Absolwent kursu instruktora pływania organizowanego przez Krajową Radę Sportu i Ratownictwa w Kaliszu. Od trzech lat ratownik RWR. Najmłodszy członek zespołu ze świeżym spojrzeniem i pełnym arsenałem nowych pomysłów. Jego mocną stroną jest indywidualnie podejście do klienta i zaangażowanie. Specjalizuje się w doskonaleniu wszystkich styli pływackich. Doświadczenie w pracy z dziećmi a także osobami starszymi.
zespol-tomek-bulas
Tomasz Bulas
instructor
Student wychowania fizycznego w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku. Od 10 lat ratownik wodny. Aktualny instruktor pływania oraz wychowawca kolonijny. Praca z dziećmi jak i dorosłymi nie stanowi dla niego problemu. Pełen pasji podchodzi do zajęć bardzo indywidualnie i sumiennie. Staż pracy w szkole 3 lata.
zespol-iza-fuz
Izabella Fuz
instructor
Na co dzień pracuje jako nauczycielka z dziećmi i młodzieżą w szkole. Uwielbia wodę, dlatego pasją zaraża innych, prowadząc lekcje na basenie jako instruktor pływania oraz gimnastyki korekcyjnej. Pragnie, żeby dzieci i dorośli dzięki jej lekcjom nabrali obycia i pewności w wodzie, sprawności, kondycji fizycznej, żeby woda ich relaksowała, a pływanie dawało energię i wywoływało uśmiech. Podczas zajęć dostosowuje ćwiczenia i sposób nauczania do indywidualnych możliwości kursantów. Szczególny program zajęć kieruję do dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz słabo słyszących. Swoje umiejętności regularnie podnosi na szkoleniach dla trenerów w ramach programu SWIM2024. Na zajęciach uśmiechnięta, cierpliwa jak i wymagająca.
„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.”
nie czekaj
zapisz się już dziś!

Skorzystaj z kalendarza i zarezerwuj wolny termin zajęć. Przekonaj się jakie to proste. Kliknij w poniższy link i  już dziś dołącz do nas!